objednávky: +420 606 319 999

můžete volat mezi 9 - 20 hod.

 

 


Ivana Valešová

Vaše osobní kadeřnice

ivawal1

"Nejlepší způsob jak zlepšit svůj vzhled, je úsměv!"

waliwa 073Metoda SO.CAP - prodlužování a zhuštování vlasů patří mezi nejžádanější a cenově nejdostupnější metody. Vlasy jsou aplikovány pomocí keratinu za tepla, která je šetrná k Vašim vlasům, vlasy mohou volně dýchat a růst. Keratin zajištuje pevný, téměř neznatelný spoj. Používány jsou pouze přírodní vlasy evropského nebo indického typu. Jsou nabízeny ve více jak 80ti odstínech různých barev a délek, rovné i vlnité a kudrnaté. Po 3 až 4 měsících (v závislosti na rychlosti růstu vlasů) je třeba vlasy posunout blíže k temeni hlavy. Výhodou této metody je, že se dají přidané vlasy opakovaně použít. Životnost nastavovaných vlasů je 1 až 2 roky v závislosti na péči. Zhuštování vlasů je možné i metodou clip-in. Jsou to vlasové třásně na sponkách. Je to rychlá metoda prodlužování vlasů, vhodná pro domácí použití. Prodloužení vlasů během 5ti minut. Jsou to 100% lidské vlasy, které Vás naučím aplikovat. Dodávají se v široké škále odstínů a v délce 30cm a 55cm. Mohou být rovné či zvlněné.

Brazilské keratinové ošetření je revoluční brazilská kúra, která narovná, vyhladí a léčí Vaše poškozené vlasy.

NOVINKA: Keratinová kúra pro Vaše Vlasy.

 

Krátké vlasy 2300,-
Polodlouhé vlasy 3400,-
Dlouhé a husté vlasy 4800,-

 

Tento intenzivní prostředek obnovuje vitalitu a zpevňuje vnější i vnitřní strukturu vlasu. Po použití budou vlasy jemné, rovné a přirozeně lesklé. Po brazilském keratinovém ošetření se vlasy necuchají a jejich každodenní úprava je otázkou chvilky. Nebudete již muset utrácet za drahé narovnávací přípravky, které málokdy pomůžou. 

braz keratin

Celá aplikace trvá pouhé 2 hodiny a Vaše vlasy vydrží krásně lesklé, hebké a rovné 2 -3 měsíce. Kúra obsahuje keratin, který je přirozenou součástí lidských vlasů, kůže a nehtů. Tento unikátní protein vyplní dutá místa uvnitř vlasu a pomocí vysoké teploty keramické žehličky se aktivuje. Tím vlasy narovná a vyhladí. Brazilské keratinové ošetření je vhodné pro všechny typy a druhy vlasů (barvené, melírované, krátké, dlouhé, rovné, vlnité, krepaté, zničené apod.) a přitom vlasy nijak chemicky nenarušuje, může se použít i pro prodloužené vlasy.

ivawal ketinovakura

Keratinové ošetření pro všechny typy vlasů! 

Jedná se o novou keratinovou kůru, která Vaše vlasy vyživí a zregeneruje. Vlasy budou krásně hladké a lesklé, budou lépe držet tvar účesu a budou více poddajné. Tato kůra je vhodná pro všechny typy vlasů, zvláště pak pro vlasy jemné, křehké, lámavé a s roztřepenými konci.

POZOR! nejedná se o brazilský keratin, který vlasy i narovnává, tato kůra vlasy pouze ošetří a hloubkově regeneruje.

Prohledat web

logo

 

 

prazdne misto

 

Rychlý kontakt

Loading, please wait..